I ri Me profesor Ajnshtajnin Shiko më të madhe

Me profesor Ajnshtajnin

Jean - CLaude Carriere A-005218

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër nuk është tërësisht libër shkencor (ai është edhe i tillë), nuk është vetëm roman i mirëfilltë, nuk është vetëm thjesht një ese; ai është një libër i veçantë dhe i vlefshëm për cilindo që ka kuriozitetin të hyjë pa shumë përgatitje, poe edhe pa shumë mundim, në botën magjepsëse intelektuale të Ajnshtajnin.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN9789928275462

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe192
ISBN9789928275462
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanFantashkencë