Artemis Fowl 4- Mashtrimi i Opalit Shiko më të madhe

Artemis Fowl 4- Mashtrimi i Opalit

Eoin Colfer BD0308

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Krijesat e magjepsura të Popullit të Vogël kanë fshirë çdo kujtim të botës së tyre nga mendja e së vetmes qenie njerëzore që i trembeshin: gjeniut kriminal Artemis Fowl. Por tani ata kanë nevojë për ndihmën e tij dhe sa më shpejt.

Më shumë detaje

503 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994300549

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Xhindja e pabesë, Opal Koboi, po planifikon shkatërrimin e botës. Për ta ndalur atë, duhet çliruar kapitenia magjistricë Shtupë nga akuzat e vrasjes, duhet të organizohet arratisja nga burgu e një xhuxhmaxhuxhi kleptoman, si dhe të fitohet aleanca e një centauri tejet të zgjuar, që nuk ka dijeni për asgjë.

Të dhëna

Faqe356
ISBN9789994300549
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElona Mistrovica