Busulla e Orientimit Clementoni

ZE0006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Argëtohu dhe mëso me Clementoni.

Një set shkencor me të cilin mund të ndërtoni një busull të vërtetë dhe të zbuloni se si funksionon ky instrument me origjinë kaq antike.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

1 990 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Zbulo se si të orientohesh me yjet gjatë natës dhe sfido shokët e tu me kartat quiz mbi gjeografinë, orientimin dhe kohën.

Manuali është në gjuhën Italiane.

Përmasat e paketimit: 5,90 x 30,40 x 24,50 cm.

Ky produkt është i përshtatshëm për mosha mbi 8 vjeç.