I ri Tregtari me i madh ne bote 1 & 2 Shiko më të madhe

Tregtari me i madh ne bote 1 & 2

Og Mandino A-008759

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është botimi i parë i plotë në gjuhën shqipe, i cili përfshinë të dy pjesët e veprës klasike ‘Tregtari më i madh në botë.’ “‘Tregtari më i madh në botë’ është një nga librat më frymëzues, më ngazëllues dhe më motivues që kam lexuar ndonjëherë. Rrjedhimisht mund ta kuptoj fare mirë përse ky libër është pritur kaq mirë nga lexuesit.”

Më shumë detaje

11099 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789951817387

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

REVIEWS

- Norman Vincent Peale, autor i "Psikologjia e mendimit pozitiv"

“Më pëlqen së tepërmi tregimi... më pëlqen gjithashtu stili... më pëlqen ky libër. Çdo tregtar dhe anëtarët e familjes së tij duhet ta lexojnë këtë libër.”

- W. Clement Stone, President i "Combined Insurance Co. of America"

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe264
ISBN9789951817387
Titulli origjinalThe Greatest Salesman in the World I&II
V. Bot2022
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElvi Sidheri