Cmim i reduktuar! Baba i pasur baba i varfër Shiko më të madhe

Babai i pasur, babai i varfer 2

Robert T. Kyrosaki, Sharon L. Lechter A-007357

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është vijim i vëllimit të parë bestseller absolut “Baba i pasur, baba i varfër”, ku kësaj radhe autorët sjellin këshillat që jep babai i pasur për paranë djalit të tij. Kësaj radhe jepen udhëzime për të arritur lirinë tuaj financiare

Më shumë detaje

53 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs
ISBN9789951863844

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

“Baba i pasur baba i varfër” do tua rrëzojë mitin se keni nevojë për të ardhura më të mëdha për tu bërë i pasur;

Ta sfidojë besimin se shtëpia juaj është burimi financiar;

T’u tregojë prindërve përse ata nuk mund të mbështeten në sistemin shkollor për të mësuar fëmijët e tyre rreth parasë

T’iu mësojë si ti harxhoni burimet dhe shpenzimet financiare;

T’iu mësojë si ti mësoni fëmijët tuaj me paratë që të jeni më të sukseshëm financiarisht në të ardhmen.

Robert Kiyosaki është një biznesmen, investitor, autor librash dhe mësues. Ai i mëson njerëzit që të bëhen milionerë. Për këtë arsye ata e quajnë mësues shkolle për milionerë...

Të dhëna

Faqe254
ISBN9789951863844
RedaktoriÇeltina Lloshi
Viti i Botimit2011
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKushtrim Islami