I ri Njeriu me i pasur ne Babiloni – Minerva Shiko më të madhe

Njeriu me i pasur ne Babiloni – Minerva

George S. Clason MIN0176

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri më frymëzues që është shkruar ndonjëherë për pasurinë

Më shumë detaje

1107 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265814

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

20 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Para jush shtrihet e ardhmja si një rrugë që të çon larg. Në atë rrugë janë ambiciet që kërkoni të përmbushni, dëshirat që kërkoni të kënaqni.

Për të realizuar ambiciet dhe dëshirat tuaja, duhet të jeni të suksesshëm me paratë. Shfrytëzoni parimet financiare për të cilat hidhet dritë në faqet e këtij libri. Le t’ju largojnë ato prej shtrëngesave të kuletës së zbrazët drejt një jete më të plotë e më të gëzuar që e bën të mundur një kuletë kur është plot.

Ashtu si ligji i rëndesës, ato janë universale dhe të pandryshueshme. Qofshin edhe për ju, siç kanë qenë për shumë të tjerë, çelësi i suksesit drejt një kulete të mbushur plot, llogarive bankare më të mëdha dhe progresit të kënaqshëm financiar.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe160
ISBN9789928265814
Viti i Botimit2024
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArben Shehu