Cmim i reduktuar! Paratë dhe ligji i tërheqjes Shiko më të madhe

Parate dhe ligji i terheqjes

Eshter & Jerry Hicks REK0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Si të mësoni të tërhiqni në anën tuaj pasuri, shëndet, lumturi.

Më shumë detaje

874 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs
ISBN9789951544009

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

19 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pasi i kishin njohurrezultatetpraktike të arritura perveten dhe prejatyre njerëzve, të cilët kishin bërë pyetje të mençura lidhur me zbatimin e parimeve të LigjittëDrheqjesnë fushën e financave, kushteve trupore dhe marredhenieve,ndër sa pasi i kishin zbatuar më vonë me sukses përgjigjet e Abrahamit për situatat e veta, Xherri dhe Esteri morën një vendim të qëllimshëm ge tii benin të mundshme mësimet e Abrahamit për marrë një rreth gjithnje e më i gjerë nga njerezit që kërkojnë përgjigje për mënyrën se si të bëjnë njëjetë më të mirë.


Abrahami, një grup mësuesish Jofizikë, që duketse janë të zhvilluar, flasin për Perspektivën e tyre më të gjerë nepermjet gojës së Esterit. E ndërsa na fldSill në nivelin e të kuptuarit tonë nëpërmjet një trajtesash gjithë dashuri, të shkëlqyera, e megjithate mjaft të thjeshta si të shtypura, ashtu edhe kur degjohen, ata na uhhegin te një lidhje e qarte me Oenien tonë të brendshme të dashur e udhërrëfvese dhe te ngritja e vetëpërmiresimit tonë prej Vetes sone totale.

Të dhëna

Faqe266
ISBN9789951544009
Titulli origjinalElta Bs
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiÇeltina Lloshi