Kuzhina Shqiptare, 600 receta tradicionale Shiko më të madhe

Kuzhina Shqiptare, 600 receta tradicionale

Haki Beluli TO0208

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Qëllimi i përpilimit të këtij libri është që të njohë dhe të rrisë më mirë nivelin e përgatitjen e amvisave në familje për gatimet e gjellëve në gamë sa më të gjerë.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994316434

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Këtu amvisat do të gjejnë jo vetëm mënyrat e gatimit në kuzhinë, të gjellëve me mish, me peshk, sallata të ndryshme, supa, shpendë etj., por edhe për të përgatitur një banket për miqtë e familjes si dhe mjaft asortimente të tjera në fushën e pastiçerisë, të zaireve të ndryshme si reçelra e shumë të tjerë.
Në këtë libër do të gjeni rreth 600 receta tradicionale të cilat janë të lehta për t’u përgatitur nga të gjithë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe376
ISBN9789994316434
Titulli origjinalToena
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri