At Martin Gjoka - 24 pjese e artikuj mbi vepren e tij Shiko më të madhe

At Martin Gjoka - 24 pjese e artikuj mbi vepren e tij

Át Martin Gjoka FRA0035

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

At Martin Gjoka - 24 pjesë e artikuj mbi veprën e tij është një botim special, luksi, i përgatitur nga Robert Prennushi. Libri me partitura të krijuara prej tij shoqërohet edhe me një CD me pjesë të luajtura në piano dhe organo nga Luigi Angelini. Pjesët muzikore sjellin një realitet shpirtëror të veçantë, por njëherësh janë edhe burim përshpirtje dhe relaksi për këdo që i dëgjon

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697068

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe98
ISBN9789995697068
V. Bot2010
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveDytë