Lufta e gjuheve dhe politikat gjuhesore Shiko më të madhe

Lufta e gjuheve dhe politikat gjuhesore

Luis – Jean Calvet A-000659

Libër i ri

2198 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Berk
ISBN9789928466631

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928466631
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë