Koni, Billi dhe banda e vajzave Shiko më të madhe

Koni, Billi dhe banda e vajzave

Dagmar Hoßfeld BAO0178

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koni duhet t’i dalë në krahë Billit. Tanja, një nxënëse e klasës paralele, keqtrajton shokët e saj të klasës.

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928026385

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Papritur ajo e ka kapur me Billin.

Ç’mund të bëjë Koni për shoqen e saj? Si mund ta ndihmojë Billin, për të shpëtuar nga banda e Tanjës?

Për fat, me të është edha Ana me Dinën. Shoqet e vërteta mund t’i besojnë njëra-tjetrës. Me ta është edhe Filipi, gjithnjë i gatshëm për të ndihmuar.

Të dhëna

Faqe174
ISBN9789928026385
Titulli origjinalAlbas
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri