Topi është imi Shiko më të madhe

Topi eshte imi

SR0006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër nuk ka dyshim se do të zërë një vend të veçantë në radhën e përkthimeve cilësore të botuara deri tani, që i përkasin botës sportive. Lexoni “Topi është imi” dhe shihni si shpaloset hapësira e topit të rrumbullakët, si shikimi yt për botën italiane të futbollit shkrihet harmonishëm me pamjen e përftuar nga libri i Moggi-t. Lexim të këndshëm!

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Saras

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në libër përshkruhet gjithçka e madhe që ka ndodhur në futbollin italian dhe atë botëror në këto 30 vitet e fundit, ku në shumicën prej tyre, Moggi ka qenë i pranishëm ose dëshmitar. Përmbajtja e librit “Topi është imi”, ngjason të ndërtohet në formën e rrëfimeve, eseve të shkurtra dhe “pyetje e 100 përgjigje”, kushtuar figurave të shquara e të shumënjohura të sportit popullor, që hynë në jetën e tij përmes veprimtarisë si drejtues i madh

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe380
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMustafa Nano