Kufiri Shiko më të madhe

Kufiri

Lucie Leanne BZ0033

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kufiri është një roman i veçantë për temër që trajton, poetikën, humorin, përshkrimet reale që të rifreskojnë filozofinë e absurdit. Ai klasifikohet lart në botimet numerike ndaj ky roman vjen tek lexuesi shqiptar në një mënyrë dhe kohë krejtë të veçantë

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Buzuku
ISBN9789951082235

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe145
ISBN9789951082235
Viti i Botimit2016
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnila Xhekaliu
RomanPsikologjik