I penduari Shiko më të madhe

I penduari

Isak Bashevis Singler BAR010

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër konsiderohet një vepër e fuqishme pasi nuk ka temë më të madhe sesa pendesa dhe ripërtëritja e jetës. I penduari është një prej librave më të vegjël por padyshim njëra nga veprat më të mira të këtij autori. Tashmë, Singler konsiderohet një prej gjenive të letërsisë botërore

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bargjini
Fletët174
ISBN9789992796987

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët174
ISBN9789992796987
Titulli origjinalBargjini
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdvin Shvarc
RomanSagë&Histori