(p) Aventura ne Ishullin e Thesarit dhe Rreziku ne Shkollen e Pirateve Shiko më të madhe

(p) Aventura ne Ishullin e Thesarit dhe Rreziku ne Shkollen e Pirateve

Tony Bradman BOT0041

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Ky është një nga librat e pashmangshëm për të nxitur fantazinë dhe botën e aventurës te fëmijët tuaj. Përherë mbetet i rekomandueshëm në të gjitha tekstet jashtëshkollore

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789995611316

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Xhimi dhe Molli Mjekërblu jetojnë me familjen e tyre në anijen "Lundërtarja e Dëshirave". Ata janë... piratë! Aventura në Ishullin e Thesarit, - Xhimi gjen hartën e Ishullit të Thesarit, por të njëjtin thesar po kërkon edhe Kapiten Mburraveci! Rreziku në Shkollën e Piratëve - Xhimi dhe Molli janë dërguar në Akademinë e Zonjushës së Përkryer për Nxënësit Piratë ku mësuesit janë shumë të çuditshëm!

Të dhëna

Faqe111
ISBN9789995611316
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiManola Gjonaj