I ri Stuhi e bukur Shiko më të madhe

Stuhi e bukur

Johanna Lindsey A-003354

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman për familjet Melori dhe Anderson. Një dëshirë e ethshme për hakmarrje shndërrohet në një pasion të papritur. Ta lemë, pra, legjendaren Johanna Lindsey t’ju pushtojë zemrën me romancën e saj të paharrueshme. "Ajo nuk të zhgënjen kurrë, duke shkruar histori dashurie që të çojnë në thelbin e asaj ç’mund të jetë dhe ç’duhet të jetë dashuria… pasionante, e fuqishme dhe e mbushur me surpriza”.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003737

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Për herë të parë Xhejms Melori dhe krushqit e tij Andersonët bien dakord në diçka: ka ardhur koha të marrin shpagim ndaj rrëmbyesit, i cili kishte guxuar të rrëmbente vajzën e dashur të Xhejms dhe Xhorxhina Melorit, Xhekin, edhe pse ajo kishte mundur t’i ikte pa u dëmtuar.

Xhekin e kishte pushtuar zemërimi, sepse i ati nuk pranoi ta merrte me vete, kur ndërmori udhëtimin për në Karaibe për të ndjekur keqbërësin. Kështu, kur një i panjohur misterioz i ofron ndihmën e tij për ta çuar te rrëmbyesi, Xheki sheh një mundësi për ta ndëshkuar vetë në stilin e Melorive.

Gjërat nuk shkojnë krejt sipas planit dhe Xheki përfundon sërish e zënë në kurth dhe e ngujuar në një anije që po largohet nga brigjet e Anglisë.

Ajo e kupton shpejt se ai që e ka kapur nuk është një pirat, por një fisnik i vendosur për të zgjidhur një mesele të vjetër me babanë e saj dhe ajo që e rrezikon më shumë është rritja e flakës së pasionit midis tyre.

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe384
ISBN9789928003737
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 20.4
PërkthyesiIrena Dono
RomanRomancë&Pasion