Dashuro vetem nje here Shiko më të madhe

Dashuro vetem nje here

Johanna Lindsey BOT0232

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Malorët: Një familje me njerëz me pamje të bukur por mashtrues dhe aventurierë- zonja me një bukuri të pazakontë, fama e të cilave shkon deri në brigjet e Amerikës. Në "Dashuro vetëm një herë", Rexhina Eshton, mbesa elegante e Lordit Eduard Malori, është rrëmbyer nga Nikolas Edennjë joshës arrogant me një të shkuar të dhimbshme.

Më shumë detaje

494 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789995611804

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mbi autoren Johanna Lindsey (lindur Johanna Helen Howard, mars 10, 1952 në Gjermani), është një nga shkrimtarët më të njohura amerikane e romaneve historike romancë në mbarë botën. Të gjitha librat e saj arriti te lista e New York Times bestseller?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe414
ISBN9789995611804
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlirjan Isaraj