Njeriu që qesh, vëllimi i dytë Shiko më të madhe

Njeriu qe qesh, vellimi i dyte

Viktor Hygo BOT0027

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman i jashtëzakonshëm dhe tepër mbreslënës.

27 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001474

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

ISBN9789928001474
Titulli origjinalBota Shqiptare
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiBujar Doko