Lindur femër Shiko më të madhe

Lindur femer

Brunilda Zllami BD0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ja dhe një sprovë e re kaluar suksesshëm nga shkrimtarja e mirënjohur Brunilda Zllami... Këtë radhë ajo do ta befasojë lexuesin e saj me zhanrin në të cilin po shkruan. Një roman i verdhë? Jo vetëm kaq... 

Më shumë detaje

489 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994300372

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

 “Një zhdukje e bujshme e një gruaje të njohur për bukurinë e saj të hatashme, zgjon kuriozitetin e një qyteti të tërë duke shtruar një mori pyetjesh: është vrarë nga i shoqi, është larguar jashtë shtetit apo ka ndonjë mister që fshihet poshtë kësaj ngjarjeje?

Në të vërtetë romani ka pikën e vet më të fortë skalitjen e profileve psikologjike të personazheve, të cilët çdokush i has fare thjesht në jetën e përditshme.”

Të dhëna

Faqe456
ISBN9789994300372
Titulli origjinalBOTIMET DUDAJ
Viti i Botimit2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë