Cmim i reduktuar! Nje tjeter... Shiko më të madhe

Nje tjeter...

Brunilda Zllami BD0291

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë roman trajtohet jeta e njerëzve të lodhur nga përditshmëria. Personazhi kryesor, Mikeli, një gazetar deri diku idealist dhe i ndershëm, gjendet përpara shumë vështirësive në jetën profesionale dhe atë vetjake.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333089

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në këtë roman trajtohet jeta e njerëzve të lodhur nga përditshmëria. Personazhi kryesor, Mikeli, një gazetar deri diku idealist dhe i ndershëm, gjendet përpara shumë vështirësive në jetën profesionale dhe atë vetjake. Jeta e tij, e Gretës, e Anës dhe shumë personazheve të tjerë ndërthuren me fije të padukshme dhe secili prej tyre kërkon diçka tjetër. "Një tjetër" nuk është thjesht një grua tjetër, nuk është thjesht një tjetër realitet, një tjetër jetë.

Të dhëna

Faqe462
ISBN9789994333089
Viti i Botimit2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveRibotim