Dikur ishim bashke Shiko më të madhe

Dikur ishim bashke

Brunilda Zllami BD0293

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman plot dhimbje, një jetë aspak e lehtë. Aty ku fati është treguar dorështrënguar, po ku dashuria triumfon e pamposhtur nga vitet

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333518

850 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Fragment nga libri "- Dikur ishim bashkë Robert... Dikur... në një tjetër kohë. Tani jo më. - foli ajo duke fshirë lotët që i rridhnin rrëke. Roberti la pijen mbi tavolinë. Duhet të ikte, por s'i bënin këmbët. Marina ishte aty, ashtu siç kishte ëndërruar, e penduar dhe jo një përbindësh siç kishte dashur ta mbante mend për ta harruar. Kaloi pranë saj për të dalë jashtë, por nuk mund ta linte pa e përqafuar dhe një herë. "? Një roman plot dhimbje, një jetë aspak e lehtë. Aty ku fati është treguar dorështrënguar, po ku dashuria triumfon e pamposhtur nga vitet..

Të dhëna

Faqe392
ISBN9789994333518
Viti i Botimit2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë