Mbajtese Kartash AP299 e Personalizuar

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhurata të fisme dhe të personalizuara.

Mbajtëse kartvizitash në lëkurë.

Më shumë detaje

16 Artikuj

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mund të gdhendni emrin, logon apo një dedikim të shkurtër.

*Ky është një produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirëkuptoni që do një afat prej 3 ditësh për tu përgatitur nga momenti që porosia juaj është konfirmuar.

*Produktet artizanale janë të personalizuara dhe të krijuara enkas për porositësin ndaj kërkohet 50% parapagim për ta realizuar. Nëse ju vendosni për arsye personale ta ktheni apo të mos ta tërhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jonë.