Bitcoin dhe Kripto – monedhat Shiko më të madhe

Bitcoin dhe Kripto – monedhat

Adrian Civici A-008882

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Prof. Dr. Ardian Civici ka dale me nje botim per monedhat digjitale duke sjelle shume kendveshtrime pro dhe kunder perdorimit te tyre

Më shumë detaje

111092 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBNB24441

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Prof. Dr. Ardian Civici ka dale me nje botim per monedhat digjitale duke sjelle shume kendveshtrime pro dhe kunder perdorimit te tyre

 

Struktura e Bitcoin është shumë inteligjente. Paratë e letrës zhduken dhe kriptovalutat janë një mënyrë më e mirë për të transferuar vlera sesa një copë letër, kjo është e sigurt. Unë mendoj se bitcoin është gati të pranohet gjerësisht nga institucionet e financave tradicionale. Elon Musk

Çdo person i informuar duhet ta njohë Bitcoin sepse ai mund të jetë një nga zhvillimet më të rëndësishme në botë. Leon Louw

Bitcoin është një nga sfidat më të mëdha e më emocionuese teknologjike të epokës sonë. Bill Gates

Qëndroni larg Bitcoin-it. Në thelb, është thjesht një iluzion. Duke folur për kriptovalutat në përgjithësi, mund të them pothuajse me siguri, se ato do të përfundojnë keq: kur dhe si do të ndodhë, nuk e di!

Të dhëna

Faqe377
ISBNB24441
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë