Drejt enigmave te psikikes Shiko më të madhe

Drejt enigmave te psikikes

Prof. Bedri Dedja BUE227

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është botimi i ri i librit të njohur të prof. Bedri Dedjes, tashmë i redaktuar ashpër, duke mënjanuar teprimet me fjalët dhe ngarkesat politike. Kështu libri është thjesht shkencor, plot parashtrime interesante dhe të freskëta, me një tingëllim të qartë dhe aktual. Janë dukuri të domosdoshme për tu njohur dhe për tu vënë në jetë. Libri u shërben studentëve, mësuesve, prindërve dhe të gjithë lexuesve të interesuar

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët184
ISBN9789992754168

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët184
ISBN9789992754168
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiÇlirim Mukli