Cmim i reduktuar! Si u bene biznesmene 4 ciliminj Shiko më të madhe

Si u bene biznesmene 4 ciliminj

Bedri Dedja A-007421

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shkrimtari aq i dashur për fëmijë. Bedri Dedja, do të na çojë përsëri në Sdikuisht, në kryeqytetin e përrallave të tij, kësaj here për të na njohur me të fshehtat e biznesit

Më shumë detaje

486 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928356376

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Autori i dashur i librave per femije rrefen bukur duke i intriguar lexuesit e vegjel permes sekreteve te qyteteve Gözimburg dhe Skarcomania, me magjistaren Inteligjenca Artificiale, me autostradat dhe semaforët kozmikë, me lojërat e futbollit në stadiumet nëntokësore, por edhe me epideminë e mikrobit të rrezikshëm me emrin Tezgomania...

Si do të vazhdojë më tej kjo aventurë e guximshme e heronjve tanë të rinj. që zbresin nga bota magjepsëse e perrallave?

Tak-tak-tak! Porta u hap përsëri...

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe116
ISBN9789928356376
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë