Poezi Shiko më të madhe

Poezi

Ervin Hysaj BXH0015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ervin Hysaj duke ecur i vetmuar fushave, duke i bërë shoqëri erës dhe mendimeve të tij, ndoshta mendon se duke pritur ditën e botimit, ka ruajtur kodin e tij, me atë kod që sigurisht pat lindur. Me një kod mistik, plot trishtim, sarkazëm, ironi dhe gëzim të trishtë vjen ky libër edhe para lexuesve

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët104
ISBN9789928032614

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët104
ISBN9789928032614
RedaktoriEris Rusi
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë