Të gjallët dhe të vdekurit Shiko më të madhe

Te gjallet dhe te vdekurit

Lazer dhe Jozef Radi BEZ0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Babë e bir rrëfejnë përmes tregimeve dhe novelave dramën e qenies njerëzore gjatë sistemit komunist. Visar Zhiti shprehet se ky libër është një dëshmi tejet emocionuese e pamposhtmërisë së njeriut dhe vlerave të tij. Ato janë një mozaik I bukur, tronditës, nën baltën e kohës që iku. Ashtu së bashku, ata at e bir janë edhe më domethënës dhe më kuptimplotë.

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 Lindje 2 Perendim
ISBN9789995606817

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe253
ISBN9789995606817
Titulli origjinalJozef Radi
V. Bot2017
VendodhjaElbasan
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë