E fshehta e nje vere Shiko më të madhe

E fshehta e nje vere

Lesley Lokko TO0037

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tre vëllezërve Kiler nuk u mungon asgjë: tërheqës dhe të përkëdhelur, bëjnë një jetë të privilegjuar që bazohet në pasurinë dhe pozicionin shoqëror të prindërve.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319176

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe560
ISBN9789994319176
Titulli origjinalToena
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20
PërkthyesiShpresa Osmeni