I ri Udhekryqe Misionesh Shiko më të madhe

Udhekryqe Misionesh

Driton Smakaj A-002766

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një djalosh prizrenas, agjent që i shërben UÇK-së pranon një telefonatë nga një burrë me ndikim si në trevat shqiptare, po ashtu edhe në nivel botëror. Agjenti niset sipas urdhërave të Urtakut në një mision të rëndësishëm, mirëpo qysh në fillim të misionit e gjenë shokun e tij të vrarë dhe gjendet para veshtirësive të mëdha për të vazhduar më tutje...

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192961

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dëshifrimi i kodeve komunikuese të shërbimeve të inteligjencës e bën ngjarjen edhe më dramatike... Misioni i Agjentit vazhdon me rrugë të gjata dhe të mundimshme duke kaluar edhe përtej detit e duke mos e ditur as vetë se ku do të ndalet... Agjenti gjatë rrugës së tij gjen edhe arbëreshen, që atij i jep edhe një kuptim tjetër në jetë...

Dialogjet e personazheve prekin tema “tabu” për shoqëritë sekrete me ndikim botëror... lashtësia shqiptare... biznesi me energjinë... origjina e parasë me sistemin e financave...

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe406
ISBN9789928192961
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë