Anna Todd

Anna Renee Todd është një autore dhe skenariste amerikane, e cila njihet nga lexuesi kryesisht për serinë e saj “After”. Ka lindur më 20 mars 1989 në Ohajo të SHBA-ve. Seria e romaneve After u botua nga Simon & Schuster dhe janë përkthyer në disa gjuhë të botës.

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 4 nga 4 libra
 • Shikim i shpejtë
  1 450 Lekë Në stok

  Anna Todd's After fan fiction racked up 1 billion reads online and captivated readers across the globe. Experience the Internet's most talked-about book, now newly revised and expanded, for yourself! Now a Major Motion Picture on Netflix!

  1 450 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 620 Lekë Në stok

  Book three of the After series-the internet sensation with millions of readers. Tessa and Hardin's love was complicated before.

  1 620 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 450 Lekë Në stok

  Book 5 of the After series-Anna Todd's Wattpad fan fiction that racked up 1 billion reads online and captivated romance readers across the globe!

  1 450 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Nuk është në stok

  Ajo ka rrëmbyer zemrat e miliona të rinjve kudo në botë… Një histori dashurie…muzike…ndarje…udhëtime e në sfond gjithnjë One Direction, jo vetëm si një frymëzim… Anna Todd shkrimtarja e re amerikane tashmë në gjuhën shqipe me librin e parë të një sage të paharruar

  1 000 Lekë
  Shto në shportë Më shumë
  Nuk është në stok
Shfaq 1 - 4 nga 4 libra