Cmim i reduktuar! E zhveshur përpara teje Shiko më të madhe

E zhveshur përpara teje

Sylvia Day BOM0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sylvia Day është një nga ato shkrimtare të cilat kanë bërë një sërë punësh të pazakonta, që nga punonjëse e argëtimit në park e deri te përkthyese nga rusishtja për llogari të Shërbimeve Sekrete të Ushtrisë Amerikane. Veprat e Sylvia-s janë konsideruar si “aventura të jashtëzakonshme” prej “Publishers Weekly” dhe “magjike e argëtuese” prej “Booklist”. Romanët e saj janë përkthyer në shumë gjuhë të botës: rusisht, japonisht, portugalisht, gjermanisht, çekisht, italisht dhe tajlandisht.

Më shumë detaje

27 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
Fletët416
ISBN9789928132185

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pjesë nga libri:

Gidion Krosi hyri në jetën time si vetëtima në errësirën e natës: i bukur dhe i shkëlqyer, i ashpër dhe përvëlues. Unë u dhashë pas tij siç nuk isha dhënë kurrë në jetën time pas ndokujt apo diçkaje. Unë isha e dëshiruar për prekjet e tij siç është i droguari pas drogës, edhe pse e dija se ato do të më bënin më të dobët. Unë isha e dërrmuar dhe e rrënuar dhe ai i hapi me kaq lehtësi portat brenda meje...

Gidioni e dinte. Ai kishte demonët e vet. Dhe ne do të shndërroheshim në pasqyra që do të reflektonin plagët personale të njëri-tjetrit..., sikurse edhe dëshirat.

Prangat e dashurisë së tij më transformuan plotësisht, edhe ndërsa lutesha që pështjellimet e së shkuarës sonë të mos na ndanin nga njëri-tjetri.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët416
ISBN9789928132185
Titulli origjinalOMSCA-1
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMeril Orti