Cmim i reduktuar! Set 5 libra, Saga Crossfire Shiko më të madhe

Set 5 libra, Saga Crossfire

Sylvia Day BOM0030

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria “Crossfire” është një udhëtim emocional dhe romantik i dy personazheve: Gideonit e Ivës. Një nga bestsellerat ndërkombëtarë, që tregon takimin e dy botëve të ndryshme nëpërmjet takimit të milionerit Gideon dhe Ivës. 

Më shumë detaje

25 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1

4 680 Lekë

-10%

5 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo sagë është jashtëzakonisht prekëse dhe joshëse, duke rrëfyer një histori të zjarrtë dashurie e mbushur me dramë, romancë dhe emocione, që ka bërë për vete miliona lexues në mbarë botën. “Crossfire” e shkrimtares Sylvia Day, përfshin pesë romane: “E zhveshur përpara teje” (kliko këtu për të blerë veç librin), “E pasqyruar tek ti” (kliko këtu për të blerë veç librin), “E lidhur ngushtë me ty” (kliko këtu për të blerë veç librin), “I ngërthyer nga ti” (kliko këtu për të blerë veç librin) dhe  “Një me ty” (kliko këtu për të blerë veç librin), ky i fundit është edhe finalja e shumëpritur

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMmeril Orti