Cmim i reduktuar! Ana e Ejvonlit Shiko më të madhe

Ana e Ejvonlit

L. M. Montgomery BOM0085

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ana flokëkuqja, që tashmë kthehet në Ejvonli. A mbarojnë të papriturat dhe "telashet" në jetën e saj si mësuese? Po marrëdhëniet e saj me Gilbertin a vazhdojnë përmirësohen?

Më shumë detaje

98 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789994341931

585 Lekë

-10%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Vazhdon rrëfimi i mrekullueshëm i L. M. Montgomery-t për personazhin aq të dashur për lexuesin. Ana flokëkuqja, që tashmë kthehet në Ejvonli. A mbarojnë të papriturat dhe "telashet" në jetën e saj si mësuese? Po marrëdhëniet e saj me Gilbertin a vazhdojnë të përmirësohen? Zbulimi i "Shtëpisë së Jehonës" çfarë të papriturash solli? Këto dhe shumë pikëpyetje të tjera gjejnë përgjigje në faqet e romanit "Ana e Ejvonlit".

Të dhëna

Faqe266
ISBN9789994341931
Titulli origjinalOMSKA-1
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 13 vjeç
StatusiI ri
Përkthyesi Nikolla Langore