I ri Cmim i reduktuar! Carli pershenderrohet ne pule Shiko më të madhe

Carli pershenderrohet ne pule

Sam Copeland A-000413

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky liber konsiderohet nder me te miret per lexuesit e vegjel: Gjate leximit qeshni, - pas leximit iu shtohet humori dhe aftesia per tu perballur ne jete. Sam Copeland eshte nder autoret me te pelqyer. Ndersa lexuesi vogel shqiptare do te shijoje perkthimin plot finese te Ilir Baçit.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951817004

720 Lekë

-20%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Çarli Megafa ka një sekret të pabesueshëm . . .Mund të shndërrohet në kafshë. Në çdo lloj kafshe, madje:në plesht, në pëllumb, madje edhe në rinoqeront. Problemi është se i ndodh vetëm kur ka ndonjë hall dhe pikërisht tani Çarli ka shumë halle:

- vëllain e ka në spital;

- prindërit kanë shumë frikë;

- ndërsa në shkollë nuk e lë rehat një djalë i prapë.

Me ndihmën e tre shokëve të ngushtë, Çarli duhet të gjejë një mënyrë se si ta vërë në fre këtë fuqi të çmendur. Madje urgjentisht.

REVIEWS

"Kryevepër bashkëkohore.”

Gazeta “Daily Telegraph”

“I mbushur me përzemërsi dhe humor, mençuri dhe urtësi.”

Sophie Anderson, shkrimtare

“Mrekullisht ta ngrohë zemrën dhe absolutisht të bën për të qeshur.”

Cat Doyle, shkrimtare

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe244
ISBN9789951817004
Viti i Botimit2021
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlir Baçi