I ri Kafshët fantastike Shiko më të madhe

Kafshet fantastike

Joanne K. Rowling BDI0412

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kafshët fantastike dhe ku mund të gjenden – vepër e J. K. Roëling, autore e librave të Harry Potterit, e dashur dhe e njohur për të gjithë lexuesit në botë, shënon debutetin e saj si skenariste. Një dhuratë e përsosur për bibliotekën e çdolloj lexuesi, qoftë një fans I hershëm ose i ri në botën magjike.

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Eksploruesi dhe magjizoologu Njut Skamandër sapo ka mbaruar një udhëtim rreth botës në kërkim të krijesave magjike më të rralla dhe të pazakonshme. Mbërrin në Nju Jork duke menduar se qëndrimi I tij do të jetë vetëm një ndalesë e shkurtër. Por kur valixhja e tij magjike hapet gabimisht disa nga kafshët fantastike të Njutit arratisen nëpër qytet dhe telashet fillojnë për të gjithë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe301
Titulli origjinalThe fantastic beast
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMira Kroqi