I ri Cmim i reduktuar! Rutina perfekte Shiko më të madhe

Rutina perfekte

Artan Gjyzel Hasani A-002689

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një vëllim me tregime të zgjedhura nga Artan Gjyzel Hasani. Janë tregime që lexohen e rilexohen, pasi aty është gjithë dashuria për jetën: për gjyshen, për motrën, nënën dhe babain.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928256867

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rrëfimet e këtij botimi i bashkon malli për njerëzit e dashur, përmes një proze të shkurtër plot mendim, ngjyra, brenga dhe dashuri, të cilat shpeshherë identifikohen përmes jetës reale të autorit dhe, përmes tij, identifikohet e gjithë jeta e shoqërisë shqiptare në një trancizion të gjatë. Diktatura i ndau njerëzit, postdiktatura i largoi ata fizikisht nga njëri-tjetri, por dashuria i mban ato të bashkuar, duke e bërë këtë vëllim me tregime një libër që lexohet e rilexohet me një frymë...

                                           

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe168
ISBN9789928256867
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë