Zhvillimi i vetvetes sipas Eckhart Tolle

Eckhart Tolle BZ0067

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Eckhart Tolle është një prej mendjeve brilante të kohës tonë, i lexuar dhe ndjekur nga miliona njerëz në mbarë botën. Në këtë set që rekomandojmë për ju janë përfshirë dy veprat kryesore të tij: “Fuqia e së tashmes” dhe “Një tokë e re”, eksplorime në kërkim të vetëdijes njerëzore.

Shtëpia botues: Pema

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA

2 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti përmban këto libra:

1. Fuqia e së tashmes” nga Eckhart Tolle. Vetëm këtë libër e gjeni KËTU.

Një udhërrëfyes briliant drejt përndritjes shpirtërore. Libri i Eckhart Tolle është shitur mbi 2 milionë kopje që kur është hedhur në qarkullim dhe është shpallur bestseller nga The Neë York Times. Spiritualisti i famshëm Deepak Chopra thotë se është një ndër librat më të mirë të viteve të fundit. Çdo fjali e tij kumbon të vërtetën dhe fuqi.

2. “Një tokë e re” nga Eckhart Tolle. Vetëm këtë libër e gjeni KËTU.

Ky libër vijon botimin bestseller ndërkombëtar “Fuqia e së tashmes” i cili ka shënuar një rekord shitjesh në më shumë se 2 milionë kopje. Ky libër mbetet një manifest i shkëlqyer për të ndërtuar një jetë më të mirë secili prej nesh dhe për të kontribuar të gjithë bashkë për një botë më të mire.

“Një tokë e re” është shkruar sipas rrëfimit tradicional, duke na sjellë anekdota dhe filozofi në një mënyrë që është e pranueshme për të gjithë. Përmes iluminimit, përndritjes dhe ngritjes shpirtërore, ky libër është një manifest i thellë shpirtëror për një mënyrë jete më të mirë dhe për të ndërtuar një botë më të mirë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
V. Bot2016-2017
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRidvan Bonjaku