Cmim i reduktuar! Vetmi në rrjet Shiko më të madhe

Vetmi ne rrjet

Janush Vishnjevski BOM0057

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historia e një dashurie që lind nga fjalët, rrëfehet në subjektin e romanit “Vetmi ne rrjet”të shkrimtarit polak Janush L. Vishnjevski. Romani “Vetmi në rrjet” i autorit Janush V. Vishnjevski, tanimë mund ta gjeni me një tirazh shumë të limituar te platforma online me e madhe ne shqip e librit, Bukinist.
Më shumë detaje

10854 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789994341313

1 260 Lekë

-10%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Përballë ekranit të kompjuterit dy njerëz i rrëfejnë gjithçka njëri-tjetrit:

Për aromën e gjetheve të rëna në vjeshtë, librat e çdo gjë që mbush të përditshmen e tyre.

Ajo ndjen se jeta e saj nuk mund të vazhdojë pa këtë komunikim.

Ai, çdo ditë e më shumë mendon vetëm për duart e saj.

Vishnjevskin e habit natyra e ndërlikuar e shpirtit femëror dhe sidomos spontaniteti dhe logjika e sjelljes së saj.

Kur lexon romanin “Vetmi në rrjet”, nuk beson që atë e ka shkruar një burrë.

Çdo faqe e romanit “Vetmi në rrjet” provon që Vishnjevski ka mundur të arrijë të paarritshmen:

Vishnjevskin e habit natyra e ndërlikuar e shpirtit femëror. Spontaniteti dhe logjika e sjelljes së saj. Kur lexon romanin “Vetmi në rrjet”, nuk beson që atë e ka shkruar një burrë. Çdo faqe e romanit “Vetmi në rrjet” provon që Vishnjevski ka mundur të arrijë të paarritshmen: AI E KA KUPTUAR FEMRËN.

Të dhëna

Faqe400
ISBN9789994341313
Titulli origjinalOmsca - 1
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiSokrat Gjerasi