I ri Duaje tjetrin - Fan Noli Shiko më të madhe

Duaje tjetrin - Fan Noli

Erich Maria Remarque FNK0634

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje tjeter liber i Erich Maria Remarque vjen ne gjuhen shqipe; “Duaje tjetrin”, nen perkthimin e Marzela Çelanji dhe i botuar nga Fan Noli

Më shumë detaje

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928342737

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Përbri teje mund të jetë duke cofur dikush, dhe ty nuk ta ndien fare. Epo mirë, ja, keqardhje, por dhembjet gjithsesi nuk i ndien! Sepse barku yt është në rregull, ja pse.

Gjysmë metri larg teje, tjetrit, të mbytur nga dhembjet e vuajtjet, i përmbyset bota, dhe ti nuk ndien asgjë!

Ky është mjerimi i botës! Mbaje vëth në vesh, bebush. Prandaj ecim kaq ngadalë përpara. Dhe kaq shpejt prapa. A e beson?

Të dhëna

ISBN9789928342737
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMarzela Çelanji
RomanSagë&Histori