Baba i pasur baba i varfër Shiko më të madhe

Babai i pasur, babai i varfer 2

Robert T. Kyrosaki, Sharon L. Lechter A-007357

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është vijim i vëllimit të parë bestseller absolut “Baba i pasur, baba i varfër”, ku kësaj radhe autorët sjellin këshillat që jep babai i pasur për paranë djalit të tij. Kësaj radhe jepen udhëzime për të arritur lirinë tuaj financiare

Më shumë detaje

60 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs
ISBN9789951863844

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

13 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Baba i pasur baba i varfër” do tua rrëzojë mitin se keni nevojë për të ardhura më të mëdha për tu bërë i pasur;

Ta sfidojë besimin se shtëpia juaj është burimi financiar;

T’u tregojë prindërve përse ata nuk mund të mbështeten në sistemin shkollor për të mësuar fëmijët e tyre rreth parasë

T’iu mësojë si ti harxhoni burimet dhe shpenzimet financiare;

T’iu mësojë si ti mësoni fëmijët tuaj me paratë që të jeni më të sukseshëm financiarisht në të ardhmen.

Robert Kiyosaki është një biznesmen, investitor, autor librash dhe mësues. Ai i mëson njerëzit që të bëhen milionerë. Për këtë arsye ata e quajnë mësues shkolle për milionerë...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe254
ISBN9789951863844
RedaktoriÇeltina Lloshi
V. Bot2011
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKushtrim Islami