Beqare e lumtur Shiko më të madhe

Beqare e lumtur

Kerstin Gier MO0064

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historia e një vajze, e cila në një çast vendos të vrasë veten, sepses a herë mendon se ka zgjidhur një problem, papritur del diçka tjetër. Para se të vetëvrasjen, ajo shkruan një letër, në të cilën lë nga një mesazh për të gjithë të afermit. A do ta lexojnë ata mesazhin?! Po ajo, a do ta vrasë veten?!

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN978-99956-26-26-26

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gerri, 30-vjeçare, i shkruan një letër lamtumire të gjithë të njohurve të saj, duke i shprehur hapur opinionet që kishte për gjithsecilin. Vetëm se plani i saj vetëvrasës me tableta gjumi dështon dhe nga ana tjetër jeta e saj bëhet gjithnjë e më zbavitëse. Nga një dështake ajo kthehet në një beqare të lumtur. Gerri nuk e ka aspak të lehtë të sqarohet me miqtë e saj pas gjithë atyre që u kishte shkruar dhe që pritej t'i ndodhte. Një terapi të qeshurash për të gjithë ata që mendojnë se jeta nuk i ka ardhur shumë mbarë!

Të dhëna

Faqe256
ISBN978-99956-26-26-26
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlketa Kuka