Cmim i reduktuar! E dashur pritme Shiko më të madhe

E dashur pritme

Niccolo' Ammaniti BD0442

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"E dashur, pritmë..."është një epope e ëmbël dhe mizore e zbulimit të botës dhe e asaj plage të dhimbshme që mbart rinia. Ammaniti, një rrëfyes pa dorashka, manipulues fatesh, krijon dhe përputh rastësi duke lidhur detajet më të papritura dhe komike të realitetit.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333194

736 Lekë

-8%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Niccolo Ammaniti (i lindur më 25 shtator 1966 në Romë) është një shkrimtar italian. Si një romancier i ri italian, Ammaniti ishte pjesë e grupit kanibaliste, nga Cannibale Gioventù antologjike nga Daniele Brolli (1996), për të cilën ai shkroi një roman të shkurtër së bashku me Shorts Ricardo.

Të dhëna

Faqe494
ISBN9789994333194
Viti i Botimit2006
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiYllka Beshirja