Ana flokekuqja - Zambaku Shiko më të madhe

Ana flokekuqja - Zambaku

L. M. Montgomery A-005276

Libër i ri

14 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789928436771

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Që herën e parë që e pa Grin Gejbëlsin, Ana Shirli, ose Ana flokëkuqja siç e njohin të gjithë fëmijët, e kuptoi se më në fund do të kishte edhe ajo një vend që do ta quante shtëpinë e saj. Do të kishte edhe ajo më në fund familjen e saj. Bashkohuni edhe ju me Anën duke lexuar dhe përjetuar bashkë me të të gjitha kënaqësitë dhe hidhërimet e të qenit pjesë e një familjeje. Shihni se si rritet ajo pranë familjes Kathbert në fshatin e tërhequr kanadez të Avonleas, duke mbetur gjithnjë ajo vajza e dashur nga të gjithë.”

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe374
ISBN9789928436771
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNisela Gjikaj