Ditari i nje djaloshi te klonuar Shiko më të madhe

Ditari i nje djaloshi te klonuar

Enzo Fontana A-007784

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Beniamini, në moshën 16-vjeçare, zbulon rastësisht se është kloni i të vëllait që s’e ka njohur kurrë, të vdekur tragjikisht vite më parë. Ky zbulim tronditës e turbullon deri në rrënjë jetën e adoleshentit, i cili përpiqet të kuptojë, por që nuk arrin të orientohet në këtë pështjellim gjenetik dhe emocional.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750553

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe224
ISBN9789992750553
Viti i Botimit2003
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiAgron Kaiku
RomanFantashkencë