Interneti dhe shoqeria Shiko më të madhe

Interneti dhe shoqeria

Ditan Thomollari PL0113

Libër i ri

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657895

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657895
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë