I ri Drejt Maturës: Gjuhë dhe letërsi shqipe Shiko më të madhe

Drejt Maturës: Gjuhë dhe letërsi shqipe

Mirela Celami, Nikolin Germenji ISO0016

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri trajton në menyrë të plotë dhe shumë profesionale të dyja lëndë duke i shërbyer maturantëve si një burim cilësor informacioni të vlefshëm, i cili do ti garantojë rezultate shumë të larta në të dyja lëndët.

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Irisoft Education
Fletët256
ISBN978-9928-4520-2-3

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët256
ISBN978-9928-4520-2-3
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë