I ri Cmim i reduktuar! Biologjia 12 për Maturen Shteterore Shiko më të madhe

Biologjia 12 per Maturen Shteterore

Ethem Ruka, Neviana Muça A-001143

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Biologjia për Maturën Shtetërore është krijuar për t'ju ardhur në ndihmë, në përgatitjen për provimin më të rëndësishëm të gjimnazit. Informacioni bazë i teorisë do t'u ndihmojë të sistemoni në mënyrë të përmbledhur dijet tuaja, ndërsa ushtrimet t'i praktikoni ato. Modelet e testeve të maturës do t'u parapërgatitin dhe aftësojnë për të qenë të sigurt në provim.

Më shumë detaje

11097 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928083852

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri është i ndarë në 19 kapituj dhe është mbështetur në programin mësimor të miratuar nga MASR, pavarësisht se cilin botim keni në përdorim.

Në fund të librit janë përgjigjet e ushtrimeve. Në fllim provoni t’i zgjidhni vetë, kështu do të kuptoni arritjet tuaja.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe176
ISBN9789928083852
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë