I ri Fantazma dhe plani tre plus kater - Albas Shiko më të madhe

Fantazma dhe plani tre plus kater - Albas

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Te romani "Fantazma dhe plani tre plus katër gërshetohet bukur e shkuara historike me të sotmen. Personazhi kryesor, Besimi, djali nga kryeqyteti, shkon për herë të parë në vendlindjen e babait të tij, ku zbulon shumë të fshehta nga historia e familjes dhe e vendit. Aty kanë ndodhur ngjarje të dhimbshme, ku dëshmitare kishin mbetur muret e rrënuara të kështjellës, por jo vetëm. Fantazma që shfaqet herë pas here, i bën kureshtarë fëmijët për të zbuluar se çfarë fshihet tek ajo.

1100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928807762

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe186
ISBN9789928807762
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim