I ri Cfare te bejme me idete ? Shiko më të madhe

Cfare te bejme me idete ?

Kobi Yamada PE0310

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Kjo histori do të na frymëzojë për t’ia çelur rrugën asaj, për t’i dhënë hapësirë që të rritet dhe pastaj do të shohim se ç’do të ndodhë. Ideja jonë s’ka ku shkon tjetër. Ajo sapo ka nisur rrugën e saj.

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162021

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Sidomos po të jetë ndonjë ide krejt e re, e guximshme apo paksa e çmendur?

I fshihemi? I largohemi? Apo hiqemi sikur s’është jona?

Kjo është historia e një ideje të shkëlqyer dhe e një vogëlushi që përpiqet ta sjellë atë në jetë. Sa më tepër rritet vetëbesimi i djaloshit, aq më shumë rritet edhe ideja. Pastaj, një ditë, ndodh diçka e mrekullueshme.

Kjo histori është për këdo – i çfarëdolloj moshe – të cilit i ka lindur një ide që në fillim dukej tepër e madhe, tepër e çuditshme, tepër e vështirë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe40
ISBN9789928162021
Titulli origjinalWhat do you do with an idea?
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAida Baro