Cmim i reduktuar! Sekretet e familjes Tajd Shiko më të madhe

Sekretet e familjes Tajd

Hannah Richell A-008881

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sekretet e familjes Tajd është një dramë familjare që të trondit e të jep shpresë.

Më shumë detaje

480 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928366443

1 125 Lekë

-10%

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Sekretet e familjes Tajd është një dramë familjare që të trondit e të jep shpresë.

 

Çdo familje ka sekretet e saj.

Disa janë të vogla, si të tregosh një gënjeshtër të bardhë ose të përgjosh pas një dere. Të tjerat janë më të rënda, si pabesia dhe tradhtia.

Kurse disa sekrete janë aq të tmerrshme, sa duhen fshehur në një vend të thellë dhe të errët, sepse, nëse do të dilnin ndonjëherë në dritë, me siguri do ta dërrmonin një familje...

Familja Tajd ka plot sekrete. Në rrugën e kthimit për në Kliftop, në shtëpinë e familjes, lart në bregdetin e Dorsetit, vajza më e vogël, Dora, shpreson për një fillim të ri, për veten dhe jetën e re që po rritet në gjirin e saj. Por a mund të falen vërtet fajet, sekretet e ruajtura prej kohësh? Dhe edhe nëse arrin t'i falësh, a mund të mësosh vërtet të duash përsëri?

Të dhëna

Faqe428
ISBN9789928366443
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMariana Ymeri